Budova škola

Budova škola

 

Opravné písomné maturitné skúšky

Písomné opravné maturitné skúšky sa konajú dňa 3.9.2013.

Opravný termín písomnej časti maturitnej skúšky:

Slovenský jazyk a literatúra: utorok 03. 09. 2019 od 9.00 hod. Miesto: Súkromná SOŠ, Exnárova 20, Bratislava

Anglický jazyk B1: streda 04. 09. 2019 od 9.00 hod. Miesto: SOŠ podnikania, Strečnianska 20, Bratislava

On-Line šach

Posledný júnový týždeň prebehlo školské kolo online šachového turnaja, kde mali naši študenti možnosť overiť si svoje strategické schopnosti v kráľovskej hre. Teší nás, že všetky zápasy odohrali v športovom duchu fair play a rovnako tak, že svoje odhodlanie pre plné nasadenie nevzdali ani na záver školského roka.

Vďaka všetkým zúčastneným!

  • 1. miesto: Tomáš Čech
  • 2. miesto: Marian Juráš
  • 3. miesto: Marko Janík

FUTBALOVÝ TURNAJ

Dňa 24.6.2019 sa konal na škole futbalový turnaj o pohár riaditeľa školy. Turnaja sa zúčastnili žiaci 1.2. a 3. ročníka všetkých odborov. Žiaci vynaložili obrovské úsilie, aby ich tím postúpil do záverečného kola o prvé, druhé a tretie miesto. Futbalový turnaj odpískal p. riaditeľ školy Paed.Dr. Ján Sadloň.

Konečné umiestnenie:

1. miesto – 2.MPS
2. miesto – 3.MPS
3. miesto – 1.ME

IT Fitness Test 2019

Posledný májový týždeň všetci naši študenti 1. – 3. ročníka absolvovali overovanie digitálnych zručností v celoslovenskom testovaní počítačovej gramotnosti IT Fitness Test 2019. Každý zo zúčastnených obdržal od organizátora certifikát s podrobným popisom jeho úspechu. Celkové výsledky boli nad očakávanie prekvapivé, nakoľko priemer školy bol o 4,29% lepší ako je priemer stredných a vysokých škôl na Slovensku. Hoci testovanie odhalilo aj naše slabšie stránky, patrí našim študentom a ich pedagógom veľká pochvala. Veríme, že túto úroveň si škola nielen udrží, ale bude aj výzvou k dosahovaniu čoraz profesionálnejších výsledkov.

Naše výsledky.


Prehliadka v parlamente

Dňa 29. 05. 2019 sa žiaci našej školy, 2.MPS, zúčastnili exkurzie v parlamente pod čestným vedením p. Zemanovej.
Prehliadka sa nám veľmi páčila, dokonca sme stretli aj pána poslanca Igora Matoviča. Vzhľadom na jej zaujímavosť a pestrosť, by sme vám radi ukázali pár jedinečných fotografií.

Technika nás spája

Zapojili sme sa do projektu Technika nás spája, v ktorom sa naši žiaci zúčastnili výmennej praxe na SPŠ Strojnícka na Fajnorovom nábreží a ich žiaci sa zúčastnili odborného výcviku u nás. Cieľom projektu je, aby žiaci mohli spoznať aj iné zaujímavé technológie, ktoré sa vyučujú aj na iných školách.

Y-Games

V piatok 17. maja sa študenti 1.ME/TI, 1. MPS a 2.TI v sprievode svojich vyučujúcich Mgr. Pékovej, Mgr. Fabriczy a Mgr. Divinca zúčastnili v Refinery Gallery v Bratislave najväčšieho herno-technologického podujatia na Slovensku Y- Games.
Počas podujatia žiaci mali možnosť zúčastniť sa na prednáškach a absolvovať náučné workshopy zamerané na IT, hernú grafiku, programovanie a ďalšie aktivity, vrátane možnosti vyskúšať si svoje zručnosti v Retro herni.

Výsledky prijímacích skúšok 2019-2020 – 1.kolo

Výsledky prijímacích skúšok – 1.kolo 2. termín

Testovanie na BSK

Pondelok, 15.04.2019, sa naši žiaci z 3.MPS, 3.TI a 3.ME zúčastnili na testovaní protipovodňového projektu. Akcia sa konala v budove Bratislavského samosprávneho kraja na Sabinovskej ulici.
Podujatie bolo prínosom pre všetkých zúčastnených.

Vítaj na našej škole!

Si žiak 9.ročníka základnej školy a nevieš sa rozhodnúť s výberom strednej školy. Pozri si naše video, v ktorom ťa prevedieme našou školou.