Category Archives: Oznamy

Prehliadka v parlamente

Dňa 29. 05. 2019 sa žiaci našej školy, 2.MPS, zúčastnili exkurzie v parlamente pod čestným vedením p. Zemanovej.
Prehliadka sa nám veľmi páčila, dokonca sme stretli aj pána poslanca Igora Matoviča. Vzhľadom na jej zaujímavosť a pestrosť, by sme vám radi ukázali pár jedinečných fotografií.

Prijímacie skúšky 2019 – 2. kolo

Oznamujeme, že II. kolo prijímacích skúšok sa bude konať dňa 18. júna 2019 (utorok) od 8.00 hod.
Študijné odbory:
2682 K mechanik počítačových sietí
2697 K mechanik elektrotechnik
3778 K technik informačných a telekomunikačných technológií

Technika nás spája

Zapojili sme sa do projektu Technika nás spája, v ktorom sa naši žiaci zúčastnili výmennej praxe na SPŠ Strojnícka na Fajnorovom nábreží a ich žiaci sa zúčastnili odborného výcviku u nás. Cieľom projektu je, aby žiaci mohli spoznať aj iné zaujímavé technológie, ktoré sa vyučujú aj na iných školách.

Y-Games

V piatok 17. maja sa študenti 1.ME/TI, 1. MPS a 2.TI v sprievode svojich vyučujúcich Mgr. Pékovej, Mgr. Fabriczy a Mgr. Divinca zúčastnili v Refinery Gallery v Bratislave najväčšieho herno-technologického podujatia na Slovensku Y- Games.
Počas podujatia žiaci mali možnosť zúčastniť sa na prednáškach a absolvovať náučné workshopy zamerané na IT, hernú grafiku, programovanie a ďalšie aktivity, vrátane možnosti vyskúšať si svoje zručnosti v Retro herni.

Zápis do prvých ročníkov…

Zápis do 1. ročníkov školského roku 2019/2020 sa uskutoční v utorok 21. mája a v stredu 22. mája 2019 v čase od 8:00 do 14:00 na našej škole.

Zoznam prijatých žiakov si môžete pozrieť tu: prijatí žiaci

Výsledky prijímacích skúšok 2019-2020 – 1.kolo

Výsledky prijímacích skúšok – 1.kolo 2. termín

Harmonogram praktickej časti maturít 2019

Harmonogram praktickej časti  maturitných skúšok 2019 – MPS  si pozrite TU.

Harmonogram praktickej časti  maturitných skúšok 2019 – ME  si pozrite TU.

Harmonogram praktickej časti  maturitných skúšok 2019 – TI  si pozrite TU.

Harmonogram praktickej časti  maturitných skúšok 2019 – KMP  si pozrite TU.

Testovanie na BSK

Pondelok, 15.04.2019, sa naši žiaci z 3.MPS, 3.TI a 3.ME zúčastnili na testovaní protipovodňového projektu. Akcia sa konala v budove Bratislavského samosprávneho kraja na Sabinovskej ulici.
Podujatie bolo prínosom pre všetkých zúčastnených.

Vítaj na našej škole!

Si žiak 9.ročníka základnej školy a nevieš sa rozhodnúť s výberom strednej školy. Pozri si naše video, v ktorom ťa prevedieme našou školou.

Celoslovenské preteky autíčok na vodíkový pohon.

Dňa 9.4. a 10.4.2019 sa konali v Auréliu- Zážitkovom centre celoslovenské preteky autíčok na vodíkový pohon, ktoré poriadala SEA- Agentúra pre vzdelávanie a vedu v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom. Žiaci našej školy Peter Krojer, Tamas Udvari / 2.MPS/, Peter Bedi a Marek Michalica /1.MPS/ sa týchto pretekov zúčastnili, preukázali svoju technickú zdatnosť, zručnosť a šikovnosť. V celoslovenskej konkurencii uspeli naši žiaci na peknom 7 mieste.